خواهشمند است نکات زیر را مطالعه فرمایید:

به علت نوسانات قیمت قبل از نهایی کردن خرید با فروشگاه در تماس باشید.

شما می توانید به دو روش خرید خود را انجام دهید:

پرداخت آنلاین
به وسیله کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید از طریق درگاه های داخل سایت ابزار پاکسرشت مبلغ خرید را پرداخت نمایید.

کارت به کارت
سفارش خود را ثبت نموده و مبلغ مورد نظر را از طریق شماره کارت 1259 – 1389 – 2913 – 5022 بانک پاسارگاد به نام محسن پاکسرشت واریز نمایید و بعد از تکمیل فرآیند خرید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

سفارش هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14 ثبت شوند، نهایتا تا 24 ساعت بعد آماده ارسال می‌شوند. سفارش هایی که پس از ساعت‌ ذکر شده ثبت شوند زمان 24 ساعت از اولین وقت روز کاری بعد محاسبه خواهد شد.

 

ارسال خریدها به سراسر کشور توسط پست،تیپاکس و باربری  است.

ارسال توسط پست: هزینه دریافتی بابت ارسال محصول خریداری شده تا دفتر پیشخوان پشت توسط پیک، هزینه بسته بندی و هزینه ارسال مرسوله که توسط اداره پست اخذ میشود.

ارسال توسط تیپاکس: ارسال با این شیوه پس کرایه بوده و مبلغ ارسال مرسوله از خریدار طبق تعرفه تیپاکس دریافت میشود و این هزینه هیچ ارتباطی با فروشگاه ابزار پاکسرشت ندارد.

ارسال توسط باربری: ارسال توسط باربری دارای هزینه پیک از فروشگاه تا انبار باربری می باشد.

ارسال خرید های داخل شهر قم به صورت پیک می باشد.

 

 

تحویل ابزار در دفتر مرکزی ابزار پاکسرشت

اگر تمایل داشته باشید ابزار را در دفتر ابزار پاکسرشت تحویل بگیرید می توانید با هماهنگی تلفنی برای اطمینان از موجود بودن آن ابزار در دفتر مرکزی و حضور در دفتر مرکزی ابزار پاکسرشت ، ابزار مورد نظر خود را تحویل بگیرید.

در صورت ثبت سفارش همزمان چند مشتری برای یک کالا و اتمام موجودی آن کالا، اولویت براساس زمان پرداخت وجه بوده و وجه پرداختی دیگر خریداران، در همان روز به حساب بانکی خریدار واریز می گردد.

ضمانت اصالت و سلامت و شرایط تعویض
ضمانت اصالت و سلامت کالا یا ابزار خریداری شده تا زمان تحویل به عهده ابزار پاکسرشت می باشد. برای تعویض کالا در صورتی که مشخصات ظاهری عدم استفاده از آن رعایت شده باشد و کارتن و کالا دچار تغییر نگردیده باشد تا ۱ روز امکان پذیر بوده که هزینه عودت و ارسال مجدد به عهده خریدار می باشد.

ابزارهای برقی،لوازم تراشکاری وقالب سازی ،انواع سیم والکترود های جوشکاری و ابزارهای دقیق ولیزری و ابزارهای مصرفی شامل اجناس حساس میباشد و مرجوعی ندارند.